Sieviete manī

Britnija Spīrsa
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Helios
ISBN: 9789934639029
Izdošanas gads: 2024
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 155 x 225 x 33
Svars (kg): 0.65
Lappušu skaits: 280
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Britnijas Spīrsas autobiogrāfija Sieviete manī ir drosmīgs un aizkustinošs stāsts par brīvību, slavu, mātes lomu, izdzīvošanu, ticību un cerību.

2021. gada jūnijā visa pasaule klausījās, kā Britnija Spīrsa runā atklātajā tiesas sēdē. Viņas stāsts – viņas patiesība – atstāja nenoliedzamas sekas un izmainīja gan viņas, gan daudzu citu cilvēku dzīves.

Sieviete manī pirmo reizi atklāj Britnijas neticamo pieredzi un spēku, kas viņu padarījis par vienu no labākajām māksliniecēm popmūzikas vēsturē. Spīrsas autobiogrāfija ir rakstīta ar apbrīnojamu vaļsirdību un humoru, kas izceļ mūzikas un mīlestības nesalaužamo garu, kā arī to, cik svarīgi sievietēm ir izstāstīt savu stāstu pēc saviem noteikumiem. Beidzot.

“Būdama maza meitene, stundām ilgi klejoju pa klusajiem mežiem aiz savas mājas Luiziānā, dziedādama dziesmas… Pirms došanās mājup, es gāju pa taciņu kaimiņmājas virzienā, cauri labiekārtotam pagalmam, garām peldbaseinam. Viņiem bija akmensdārzs, pilns sīku, gludu olīšu, kas ilgi saglabāja siltumu un patīkami sildīja manu ādu. Apgūlos uz akmentiņiem, lūkojos debesīs, jūtot siltumu gan virs, gan zem sevis, un domāju: Es varu pati veidot savu dzīves ceļu. Es varu piepildīt savus sapņus.”
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas