Privātuma politika

Šī privātuma politika izklāsta veidus, kādos internetveikals buki.lv lieto un aizsargā jebkuru informāciju, kuru Jūs sniedzat, lietojot internetveikalu buki.lv. Internetveikals buki.lv apņemas aizsargāt Jūsu privātumu. Kad internetveikals buki.lv lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, lai Jūs tiktu atpazīts mājaslapā, mēs apliecinām, ka tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai.

Mēs varam lūgt jūs norādīt šādu informāciju:

- Vārdu, Uzvārdu;

- Kontaktinformāciju (ieskaitot e-pasta adresi un/vai telefona numuru);

- Jūsu adresi (grāmatu piegādes adresi);

- Citu informāciju attiecībā uz klientu aptaujām un piedāvājumiem;

Šī informācija mums ir nepieciešama, lai izpildītu Jūsu pasūtījumu, kā arī, lai nodrošinātu piedāvājumu atbailsotši tieši Jūsu interesēm un vēlmēm.

Iesniegtā informācija tiks izmantota:

- Klientu datu bāzes uzturēšanai;

- Preču un pakalpojumu uzlabošanai;

- Informācijas sūtīšanai par jaunām grāmatām, akcijas un citiem īpašiem piedāvājumiem;

- Saziņai.

Mēs apliecinām, ka Jūsu informācija pie mums ir drošībā. Lai novērstu nepilnvarotu pieeju informācijai vai tās izpaušanu, mēs esam veikuši fiziskas, elektroniskas un organizatoriskas procedūras, lai pasargātu un nodrošinātu elektroniski ievāktās informācijas privātumu.

Kā mēs lietojam sīkdatnes, (ko angliski sauc par cookies)?

Sīkdatne jeb cookie ir mazs fails, kas jautā atļauju tikt izvietotam Jūsu datora cietajā diskā. Tiklīdz Jūs tam piekrītat, fails tiek pievienots un sīkdatne palīdz analizēt datu plūsmu pārraides tīklā vai informē par kādas vietnes apmeklēšanu. Sīkdatnes ļauj interneta aplikācijām reaģēt uz Jums individuāli. Interneta aplikācija var pielāgot tās darbības Jūsu vajadzībām, interesēm, tam, kas Jums patīk vai nepatīk, savācot un atceroties informāciju, ko Jūs lietojat.

Mēs lietojam datu plūsmas sīkdatnes, lai atpazītu lapas, kas tiek lietotas. Tas mums palīdz analizēt datus par mājaslapas plūsmu un uzlabot mūsu mājaslapu, lai pielāgotu to mūsu klientu vajadzībām. Mēs lietojam šo informāciju tikai un vienīgi statistikas analīzes mērķiem.

Kopumā sīkdatnes palīdz mums apgādāt Jūs ar labāku mājaslapu, sekojot tam, kuras lapas Jums šķiet noderīgas un kuras – nē. Sīkdatne nekādā veidā nesniedz mums pieeju Jūsu datoram vai jebkādai informācijai par Jums, izņemot datus, ko Jūs pats vēlaties mums sniegt. Jūs varat izvēlēties vai noraidīt sīkdatnes.

Gadījumā, ja nevēlaties saņemt jaunums no mums, vai jebkādu citu informāicju, kas neattiecas uz konkrēta pirkuma izpildi, Jūs varat no šādas iespējas atteikties, sūtot mums epastu un mēs Jūsu lūgumu respektēsim.

Mēs nepārdosim, neatklāsim, neizplatīsim Jūsu personisko informāciju trešajai personai, ja vien mums nav Jūsu atļaujas vai to nepieprasa likums.

Jūs varat pieprasīt detaļas par savu personisko informāciju, kas ir mūsu rīcībā saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Ja Jūs vēlaties informācijas kopiju, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: [email protected].

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS.

Ja Jums šķiet, ka jebkura informācija vai dati, kas mums ir pieejami par Jums, ir nepareizi vai neprecīzi, lūdzu, uzrakstiet mums e-pastu. Mēs nekavējoties izlabosim neprecīzo vai nepareizo informāciju.