Mazās bites lielais ceļojums

Zvirgzdiņš Juris
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Pētergailis
ISBN: 9789984334288
Izdošanas gads: 2016
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 215 x 265 x 10
Svars (kg): 0.49
Lappušu skaits: 48
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Grāmatas autors kopā ar galveno varoni bitīti Zuzū, nolēmis doties gan uz tālās Brazīlijas džungļiem, gan Japānu, gan kopā ar melnajām bitēm atrast medu Āfrikas tuksnesī. Zuzū vēlas palīdzēt ļoti slimajai Ilzītei, ko var glābt tikai brīnums un deviņi dažādi medi.

Stāsta varone Zuzū neiegūst medu, vienkārši pielidojot pie liepas vai viršu klajuma. Medus vākšana meitenītei rakstniekam ir veids, kā iepazīstināt lasītāju ne vien ar daudzajām tālajām zemēm, bet arī to dabu, klimatu, arī reliģiju. Piemēram, Indijā liela Budas statuja pie svētās upes Gangas paver akmens lotosa ziedu, lai bitītei izdotos iegūt brīņišķīgu nektāru. Londonā Zuzū nektāru neiegūst vis no orhidejas, kurai karaliene ziedu izstādē pasniedz galveno balvu, bet pavisam neticamā veidā. Aizlidojusi pie robotiem torņiem rotātas pils, bitīte ierauga Lielbritānijas ģerboni, ģerboni, ko veido divas lauvas, vienradzis, rozes zieds un dadzis.

Un tieši dadzis, noklausījies bites stāstu, atļauj viņai padzerties no ziedkausiņa. Pat aukstajā Lapzemē ziemeļbrieži aizved Zuzū uz sūnu purvu, to violetie ziediņi kļust par nektāra akām.
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas