Ziemassvētku zāģītis

Inese Paklone
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Pētergailis
ISBN: 9789984334127
Izdošanas gads: 2015
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 185 x 255 x 14
Svars (kg): 0.55
Lappušu skaits: 39
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
“Reiz nesenos laikos – pirms pagājušā gada Ziemassvētkiem – ragaviņas un rokas zāģītis devās uz mežu pēc eglītes. Tie abi bija tikko pirkti, jauni un piesardzīgi, un tā īsti nezināja, kas un kā jādara.”

Stāsts “Ziemassvētku zāģītis” uzbur lielisku Ziemassvētku noskaņu. Mazos darbiņos svētku gatavošanā iesaistīti visi ģimenes locekļi: mamma, tētis, vecvecāki un bērni. Pēc pusnakts zem eglītes sāk sarunāties dāvanas, apspriežot, cik derīgas, vai nederīgas tās būs saņēmējiem. Arī ragaviņas un zāģītis ir turpat blakus. Vai zāģis būtu laba Ziemassvētku dāvana? Atbilde izrādās neparastāka, nekā tu domā!

Jo ir dāvanas, kuras pielietojot radoši un asprātīgi, var sagādāt divkāršu prieku un līksmību visai saimei! “Zem eglītes mazs zāģītis šai ziemā draiskuļo – kož eglītei kā dusmīgs vilks, līdz saknei zāģē to. Nu uzposta un greznota pie mums tu esi te! Cik daudz, daudz prieka visiem mums tu nesi, eglīte!” Istabu piepilda ceptas karpas, mandarīnu un siltas upeņu sulas aromāts un Ziemassvētki var sākties!
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas