Tev viņa patiks

Ilze Trumpe
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Mansards
ISBN: 9789934585081
Izdošanas gads: 2020
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 220 x 150 x 8
Svars (kg): 0.19
Lappušu skaits: 96
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Ilzes Trumpes grāmata “Tev viņa patiks” ir neparasta un personiska atzīšanās jūtās. Tie paši trīs vārdi, tikai ar uzzīmētām robežām. Zīmējumu stāsts ir melnbalts kā mēmais kino, paveicot kinematogrāfa uzdevumu – aizkustināt ar mīmiku, žestiem, vīziju. Taču līdzās zīmējumiem stāsts arī uzrakstīts – melns uz balta, rokrakstā.

Grāmata – apsolījums, mierinājums, ļoti jūtīgs darbs, rakstīts kādam personiski un tajā pašā laikā – jebkuram. Varbūt tāpēc, ka mums katram ir kāds atzīšanās stāsts.

Grāmatas redaktore dzejniece Inga Gaile saka: “Par ko nevar runāt, par to – jāzīmē.* Ilzes Trumpes grafiskais romāns “Tev viņa patiks” ir brīnišķīga grāmata, kuru mēs jau sen esam pelnījušas un pelnījuši. Maigi pašironiski zīmējumi atklāj reizēm skumju, reizēm cerību pilnu, bet ārkārtīgi cilvēcīgu pasauli. Tiešās, bet saudzīgās zīmējuma līnijas un stāsta vienkāršība kļūst par dziedinošu piedzīvojumu skatītājām (-iem) un lasītājiem (-ām). Tā ir Ilzes Trumpes pirmā grāmata un kā tāda ir notikums mūsu kultūrtelpā ar savu patiesi cilvēcīgo sievietes skatījumu, kurš nerunā par receptēm, nemāca manipulāciju, nemudina iekarot vai pakļauties, bet vienkāršiem vārdiem un zīmējumiem izstāsta stāstu. (*Pārfrāzēts Vitgenšteina citāts “Par ko nevar runāt, par to jāklusē.”)”
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas