Rameša receptes

Ramešs Šresta
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Mīkstie vāki
Xicon
Izdevējs: Pētergailis
ISBN: 9789984331881
Izdošanas gads: 2007
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 130 x 210 x 8
Svars (kg): 0.27
Lappušu skaits: 114
Iesējuma veids: Mīkstie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Grāmatas autors Ramešs Šresta kopā ar dzīvesbiedri trimdas latvieti Ināru Cedriņu 2004.gadā ieradās Latvijā. Ciemošanās laikā pie paziņām un draugiem, radās ideja apkopot vienā grāmatā populārākās Nepālas virtuves receptes, ar kurām tika kuplinātas draugu vakariņas, sevišķi tāpēc, ka daudzi no draugiem vēlējās atkārtot neparastos ēdienus , taču nebija pierakstījuši to receptes.

Lai labāk izprastu Nepālas virtuves daudzveidību un eksotiku, jāmin daži fakti par šo zemi: Nepālā mīt vairāk nekā 848 putnu sugas, vairāk nekā 500 tauriņu sugas, kā arī daudzi simti eksotiskie augi un dzīvnieki. (Nepālas teritorija aizņem tikai 147,181km ²). Nepālas virtuvi ietekmējušas arī Indijas un Tibetas kulinārijas tradīcijas, piem., uzaicinot jaunlaulātos pirmo reizi pie līgavas vecākiem, galdā jāceļ 84 ēdieni. Tipiska Nepālas maltīte ir lēcu zupa (dal), tvaicēti rīsi (bhat) un ar kariju gatavots ēdiens (tarkari).

Lai vieglāk būtu sagatavot nepāliešu ēdienus, autors ir aprakstījis arī raksturīgāko nepāliešu ēdienu piedevu sastāvdaļas un sagatavošanu.
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas