Projekta darbs. Metodiskais līdzeklis skolotājiem (E-grāmata)

Tatjana Lamņova
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: E-grāmata kas tas ir?
Xicon

E-grāmata ir elektroniskā formā izdota grāmata, kas lasāma datorā vai citā ierīcē, kas piemērota e-grāmatu lasīšanu (viedtālrunī, planšetdatorā, datorā vai speciālā e-lasītājā). E-grāmata nav identiska drukātas grāmatas versija, jo pastāv tehniski ierobežojumi, kas ir/nav pieejami vienā vai otrā grāmatas veidā. Piemēram, e-grāmatas ir interaktīvas un tajās iespējams mainīt teksta izmēru, lietot saites, skatīt vārdu skaidrojumus, tulkojumus u.c. Šādas iespējas nav drukātā grāmatā. Un otrādi – e-grāmatas makets un vizuālais noformējums var nebūt identisks drukātai grāmatai.

E-grāmatas ir iespējams iegādāties trīs dažādos formātos: PDF , EPUB un MOBI. Formāta veidu izvēlas e-grāmatu maketētājs atbilstoši faila specifikai. Ja grāmatā ir daudz attēlu un zīmējumu, kuriem ir noteikta loma attiecīgajā lappusē, tad tā tiek sagatavota PDF formātā. Lielākā daļa e-grāmatu ir EPUB formātā.

E-grāmatām ir nepieciešama aizsardzība, lai nodrošinātos pret nelegālu to izplatību. Šī iemesla dēļ e-grāmatas ir aizsargātas ar sociālo DRM ( Social Digital Rights Management). Tas nozīmē, ka pirkuma brīdī e-grāmatas datne ir iezīmēta ar pircēja personiskajiem datiem – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un pirkuma datumu.

Vairāk par e-grāmatu lietošanu un to iegādi www.buki.lv internetveikalā varat uzzināt sadaļā Lietošanas noteikumi, apakšsadaļa – E-grāmatu iegādes un lietošanas noteikumi.

Izdevējs: Autorizdevums
ISBN: 9789934604522
Izdošanas gads: 2024
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 210 x 297 x 12
Lappušu skaits: 96
Iesējuma veids: E-grāmata
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1

Metodiskā izdevuma piedāvāta autorprogramma priekšmeta “Projekta darbs” apguvei vidusskolā.


Izdevumā apskatīti mācību satura jautājumi (mācīšanās stratēģijas, vispārējās un specifiskās mācīšanās prasmes, projekta darba struktūra un saturs, zinātniskas kategorijas, prasmju pašizvērtēšanas tehnikas), lai akcentētu to teorētiskos aspektus no mūsdienu skatījuma un piedāvātu praktiskus metodiskus ieteikumus to interpretācijai mūsdienu mācību procesā.

Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.