Plaukstu šķērsielas

Andris Ogriņš
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Mīkstie vāki
Xicon
Izdevējs: Mansards
ISBN: 9789934120985
Izdošanas gads: 2015
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 128 x 209 x 11
Svars (kg): 0.29
Lappušu skaits: 96
Iesējuma veids: Mīkstie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Kopš 2008. gada, kad iznācis viņa pirmais autora dzejoļu krājums ”es zvēru pie kraukļiem”, Andris Ogriņš ir kļuvis arvien pamanāmāks, un viņa īpatnā balss guvusi arvien jaunus ievākojumus grāmatās.

Par pirmo krājumu autors ieguvis Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas un Ventspils pilsētas domes Izcilības stipendiju par labāko debiju, bet 2009. gadā saņēmis Literatūras Gada balvu par spilgtāko debiju. 2011. gadā sekojis krājums ”zem pulksteņa pulkstenis”, bet gadu vēlāk – dzejproza, ietverta ”Pēdējā santīma grāmatā”.

Autora sastapšanās ar lasītāju „Plaukstu šķērsielā” ir tieša un spilgta. Lasītājs tuvplānā ierauga, virzības, ielas un vārdus, ko ar saviem poētikas paņēmieniem dzejnieka radītā kartē iezīmē laiks. Var salīdzināt šīs līnijas ar savu rokrakstu, ar savu pieredzi un saviem nomoda un sapņa, ķermeņa un gara pieredzējumiem.

„Šī grāmata ir tāda kā atkāpšanās jeb nogriešanās no fatālā, it kā no galvenās ielas uz šķērsieliņu, meklējot tur iespējamās, mirklīgās patiesības. Mazajā saskatīt un izpētīt lielo un mūžīgo.”
Andris Ogriņš
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas