Nevainīgo šķīstītava

Karīne Žibēla
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Kontinents
ISBN: 9789934251177
Izdošanas gads: 2024
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 155 x 220 x 55
Svars (kg): 0.65
Lappušu skaits: 512
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1

Nevainīgo šķīstītavas autore ir Karīne Žibēla, kura saņēmusi “Prix Polar” balvu par labāko romānu franču valodā, “Franču trillera zelta spalvu” un daudzas citas prēmijas literatūrā. Viņas detektīvromāni un psiholoģiskie trilleri ir savaldzinājuši visu Franciju.

Mani sauc Rafaēls. Savas dzīves četrpadsmit gadus es esmu pavadījis aiz restēm. Kopā ar brāli Viljamu un diviem līdzzinātājiem mēs tikko apzagām juvelierveikalu Vandomas laukumā Parīzes centrā, pievācām dārglietas trīsdesmit miljonu eiro vērtībā.

Tā bija iecerēta kā gadsimta iespaidīgākā laupīšana, bet izvērtās par asinspirti. Divi bojāgājušie un viens ievainotais – mans brālis. Tāpēc ir nepieciešams steidzami atrast drošu patvērumu, kur Viljams varētu atgūt spēkus.

Mani sauc Sandra.

Es jau sen esmu nomirusi tai pretīgajā netīrajā istabā. Ļoti ļoti sen… Tomēr tai dienā kaut kas izdzīvoja. Vai, drīzāk, piedzima. Kaut kas tāds, kas kustas un sarunājas manā vietā.

Karīne Žibēla, jau uzasinājusi savus moku instrumentus psiholoģiskajā trillerī Varbūt tikai ēna…, izjūt gluži vai sadistisku baudu, piespiežot savus personāžus ciest, tāpēc Nevainīgo šķīstītava vairāk atgādina ilgstošu uzturēšanos ellē.

Saturies, lasītāj! Aizmigt neizdosies!

Martina Dežardēna, L’actualité

Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas