Neretas saule, Sibīrijas vēji. Ērgļu – Brūveru dzimtas stāsts (e-grāmata)

Nelda Brūvere, sastādītāja: Lidija Ozoliņa
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: E-grāmata kas tas ir?
Xicon

E-grāmata ir elektroniskā formā izdota grāmata, kas lasāma datorā vai citā ierīcē, kas piemērota e-grāmatu lasīšanu (viedtālrunī, planšetdatorā, datorā vai speciālā e-lasītājā). E-grāmata nav identiska drukātas grāmatas versija, jo pastāv tehniski ierobežojumi, kas ir/nav pieejami vienā vai otrā grāmatas veidā. Piemēram, e-grāmatas ir interaktīvas un tajās iespējams mainīt teksta izmēru, lietot saites, skatīt vārdu skaidrojumus, tulkojumus u.c. Šādas iespējas nav drukātā grāmatā. Un otrādi – e-grāmatas makets un vizuālais noformējums var nebūt identisks drukātai grāmatai.

E-grāmatas ir iespējams iegādāties trīs dažādos formātos: PDF , EPUB un MOBI. Formāta veidu izvēlas e-grāmatu maketētājs atbilstoši faila specifikai. Ja grāmatā ir daudz attēlu un zīmējumu, kuriem ir noteikta loma attiecīgajā lappusē, tad tā tiek sagatavota PDF formātā. Lielākā daļa e-grāmatu ir EPUB formātā.

E-grāmatām ir nepieciešama aizsardzība, lai nodrošinātos pret nelegālu to izplatību. Šī iemesla dēļ e-grāmatas ir aizsargātas ar sociālo DRM ( Social Digital Rights Management). Tas nozīmē, ka pirkuma brīdī e-grāmatas datne ir iezīmēta ar pircēja personiskajiem datiem – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un pirkuma datumu.

Vairāk par e-grāmatu lietošanu un to iegādi www.buki.lv internetveikalā varat uzzināt sadaļā Lietošanas noteikumi, apakšsadaļa – E-grāmatu iegādes un lietošanas noteikumi.

Izdevējs: Sava grāmata
ISBN: 9789934625732
Izdošanas gads: 2024
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 148 x 210 x 15
Iesējuma veids: E-grāmata
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Pavasara sērsna pēdējā sniegā. Dzērves purvā. Miglas tvaiki virs Susējas upes līčiem pavasaros, siltās vasaras naktīs un rudens atvasaras rītos. Putnu balsis mežmalā un Štulvī pavasaru vakaros un rītos – tā līdz Jāņiem apmēram. Pēc Jāņiem putniem vairs nav laika čivināt un pogot. Bērni jābaro un jāaudzina.

Reibinoši smaržojoša vīgriežu pļava un rasoti vasaras rīti. Zilgani viļņojoša rudzu druva brieduma gaidās. Vasaras gaišās naktis ar zemesvēža dziesmu. Un stipra lauku sēta upes līcī vai meža ielokā ar saules pielietu debesu atblāzmu logos.

Slīps lietus, slapjas, dzelteni spožas bērza lapas rudenīgā vējā. Dzērvju kāsis Latvijas debesīs. Paklanos dzērvenei purvā, pieliecos pateicībā kartupelim vagā. Būs azaida galdā kūpošu kartupeļu bļoda un slimībā dzērveņu spēka deva. Rudens drēgnuma pievilkušās drēbes un zeme, kas visu vasaru auklējusi un audzējusi ražu. Tagad zem mierīgām debesīm nāk rudens.

Tā Latviju sajūt neretieši. Tā vai līdzīgi savu zemi, tās dabu sajūt un ar šīm sajūtām dzīvo Latvijas ļaudis šodien. Tā sajuta zemi, dabu un darbu iepriekšējās paaudzes un vēl pirms viņiem lauku ļaudis paaudžu paaudzēs. Lai sākas Dekšņu - Ērgļu – Brūveru dzimtas stāsts Neldas Brūveres atmiņu pierakstā!
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.