Mikus Skruzīts – nepiedodami aizmirstais . 2. izdevums (e-grāmata)

Lidija Ozoliņa
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: E-grāmata kas tas ir?
Xicon

E-grāmata ir elektroniskā formā izdota grāmata, kas lasāma datorā vai citā ierīcē, kas piemērota e-grāmatu lasīšanu (viedtālrunī, planšetdatorā, datorā vai speciālā e-lasītājā). E-grāmata nav identiska drukātas grāmatas versija, jo pastāv tehniski ierobežojumi, kas ir/nav pieejami vienā vai otrā grāmatas veidā. Piemēram, e-grāmatas ir interaktīvas un tajās iespējams mainīt teksta izmēru, lietot saites, skatīt vārdu skaidrojumus, tulkojumus u.c. Šādas iespējas nav drukātā grāmatā. Un otrādi – e-grāmatas makets un vizuālais noformējums var nebūt identisks drukātai grāmatai.

E-grāmatas ir iespējams iegādāties trīs dažādos formātos: PDF , EPUB un MOBI. Formāta veidu izvēlas e-grāmatu maketētājs atbilstoši faila specifikai. Ja grāmatā ir daudz attēlu un zīmējumu, kuriem ir noteikta loma attiecīgajā lappusē, tad tā tiek sagatavota PDF formātā. Lielākā daļa e-grāmatu ir EPUB formātā.

E-grāmatām ir nepieciešama aizsardzība, lai nodrošinātos pret nelegālu to izplatību. Šī iemesla dēļ e-grāmatas ir aizsargātas ar sociālo DRM ( Social Digital Rights Management). Tas nozīmē, ka pirkuma brīdī e-grāmatas datne ir iezīmēta ar pircēja personiskajiem datiem – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un pirkuma datumu.

Vairāk par e-grāmatu lietošanu un to iegādi www.buki.lv internetveikalā varat uzzināt sadaļā Lietošanas noteikumi, apakšsadaļa – E-grāmatu iegādes un lietošanas noteikumi.

Izdevējs: Sava grāmata
ISBN: 9789934625909
Izdošanas gads: 2024
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 145 x 210 x 22
Lappušu skaits: 280
Iesējuma veids: E-grāmata
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1

Iesākumā bija vārds, tad grāmata. Tagad – digitālā grāmata. Pirmais izdevums grāmatai “Mikus Skruzītis – nepiedodami aizmirstais” iznāca 2021. gadā papīra formātā izdevniecībā “Laika grāmata”. Digitalizācijas laikmetā palielinās lasītāju interese par elektroniskajām grāmatām. Tādēļ ar nelielu laika distanci pie lasītājiem dodas grāmatas otrais izdevums, kas veidots elektroniskajā formātā. Labotas pamanītās kļūdas. Vietām papildināts vai precizēts teksts, par 99% saglabājot pirmā izdevuma tekstu, grāmatas struktūru.

“Reiz bija…” – tā parasti sākas pasaka vai stāsts par kādu reālu notikumu pagātnē. “Reiz dzīvoja….” – arvien biežāk šādi sākam stāstus par cilvēkiem un notikumiem savā apkārtnē. Vienādi skatoties kļūst skumji par sajūtu, ka interesantie notikumi, skaistās ēkas un vietas, kolorītie, darbīgi veiksmīgie cilvēki nodzīvo savu mūžu un aiziet arvien tālākā pagātnē. Otrādi veroties pagātnes virzienā varam būt lepni, ka mums bijuši cilvēki un notikumi, kuri atstājuši pēdas līdz mūsu paaudzei. Jāpriecājas, ka mums ir šie stāsti, mēs tos zinām, stāstām nākamajām paaudzēm un neļaujam nogrimt aizmirstībā. Jūtamies stabili savā vietā un zemē – ar saknēm ieauguši, neesam pazaudējuši pagātni un turpinām šodienu, būvējam nākotni uz reiz liktiem pamatiem. Mēs esam šeit - Sēlijā, Neretā – novadā, kas bagāts skaistiem dabas skatiem, notikumiem, viediem cilvēkiem.

 

Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.