Mikrofons (E-grāmata)

Elita Mīlgrāve
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: E-grāmata kas tas ir?
Xicon

E-grāmata ir elektroniskā formā izdota grāmata, kas lasāma datorā vai citā ierīcē, kas piemērota e-grāmatu lasīšanu (viedtālrunī, planšetdatorā, datorā vai speciālā e-lasītājā). E-grāmata nav identiska drukātas grāmatas versija, jo pastāv tehniski ierobežojumi, kas ir/nav pieejami vienā vai otrā grāmatas veidā. Piemēram, e-grāmatas ir interaktīvas un tajās iespējams mainīt teksta izmēru, lietot saites, skatīt vārdu skaidrojumus, tulkojumus u.c. Šādas iespējas nav drukātā grāmatā. Un otrādi – e-grāmatas makets un vizuālais noformējums var nebūt identisks drukātai grāmatai.

E-grāmatas ir iespējams iegādāties trīs dažādos formātos: PDF , EPUB un MOBI. Formāta veidu izvēlas e-grāmatu maketētājs atbilstoši faila specifikai. Ja grāmatā ir daudz attēlu un zīmējumu, kuriem ir noteikta loma attiecīgajā lappusē, tad tā tiek sagatavota PDF formātā. Lielākā daļa e-grāmatu ir EPUB formātā.

E-grāmatām ir nepieciešama aizsardzība, lai nodrošinātos pret nelegālu to izplatību. Šī iemesla dēļ e-grāmatas ir aizsargātas ar sociālo DRM ( Social Digital Rights Management). Tas nozīmē, ka pirkuma brīdī e-grāmatas datne ir iezīmēta ar pircēja personiskajiem datiem – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un pirkuma datumu.

Vairāk par e-grāmatu lietošanu un to iegādi www.buki.lv internetveikalā varat uzzināt sadaļā Lietošanas noteikumi, apakšsadaļa – E-grāmatu iegādes un lietošanas noteikumi.

Izdevējs: MicRec PM
ISBN: 9789934380808
Izdošanas gads: 2024
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 150 x 220 x 40
Lappušu skaits: 416
Iesējuma veids: E-grāmata
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1

Elita Mīlgrāve uzrakstījusi grāmatu “Mikrofons” par saviem līdzšinējiem dzīves līkločiem. Grāmata atspoguļo Elitas darba un privāto dzīvi, kas savijušas vienotā veselumā, tāpēc saturs ir ļoti cilvēcisks un privāts.

Aprakstītie aizkulišu notikumi, personīgie pārdzīvojumi un saskarsme ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem grāmatai piešķir intīmu gaisotni. Sekojot līdzi aizraujošām epizodēm no bērnības, skolas un augstskolas gadiem, darba gaitām “Latvijas Radio” un savā biznesā, atklājas Elitas izaugsme un personības veidošanās, apņēmība un neatlaidība sasniegt mērķus un izmantot dzīves dotās iespējas.

Grāmata atklāj Elitas ceļu no provinces pilsētas meitenes sapņiem līdz sasniegtajām virsotnēm savās dzīves misijās. Tas ir stāsts par neatlaidību un dzīvessparu, piedzīvotiem zaudējumiem un kļūdām gan biznesā, gan personīgajā dzīvē.

Iedvesmojoša lasāmviela tiem, kas pēta spilgtas personības, kam intresē mūzikas industrijas “virtuve”, arī tiem, kas meklē personīgās liecības no padomju laikiem, atmodas un vēsturiskajiem 90. gadu notikumiem.

Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.