Mazais dakterītis (bērnu grāmata)

D. Grēnemeiers
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Turība
ISBN: 9789984828923
Izdošanas gads: 2015
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 145 x 215 x 20
Svars (kg): 0.93
Lappušu skaits: 360
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Daktera Dītriha Grēnemeiera vīzija par nākotnes medicīnu ir radījusi īstu sensāciju grāmatu lasītāju vidū.

Vācijā grāmata īsi pēc iznākšanas kļuva par īstu bestselleru. “Mazais dakterītis” ir mūsdienīgs fantastikas un populārzinātniskas rokasgrāmatas sajaukums. Ļoti zinātkārs, bet pavisam parasts 12 gadus vecs zēns Nanolino kopā ar lasītāju dodas prātam neaptveramā ceļojumā pa cilvēka ķermeni, izpētot to no iekšpuses – no galvas līdz papēžiem.

Vienkārši un saprotami jauno lasītāju paaudzei autors izskaidro, kā rūpēties par savu veselību un ķermeni, prast pareizi izmantot medicīnas sasniegumus un nekādā gadījumā neaizmirst vecmāmiņu gudrības par zāļu tēju brīnišķīgajām spējām.

Fantastiski krāšņos attēlos ikviens var apbrīnot cilvēka ķermeņa skaistumu.

Autora vēstījums – cilvēka interesēs ir jāapvieno augstās tehnoloģijas un dabas dziednieciskais spēks ar mūsdienu medicīnu.

Grāmata kļuva tik neticami populāra jauno lasītāju vidū Vācijā, ka daudzus gadus ar lieliem panākumiem tiek rīkotas bērnu-jauniešu vasaras tematiskās nometnes. Pēc D. Grēnemeiera grāmatas motīviem Vācijā ir uzvests mūzikls ar tādu pašu nosaukumu. Vienlaicīgi ar grāmatas iznākšanu latviešu valodā Vācijā uz ekrāniem iznāk 3D pilnmetrāžas multfilma par Nanolino neticamajiem piedzīvojumiem. Turklāt autors ir uzrakstījis turpinājumu, ko Nanolino fani gaida ar lielu nepacietību.

Tagad arī lasītāji Latvijā var doties šajā ceļojumā, uzzinot interesantā un aizraujošā veidā par pašu svarīgāko – mūsu veselību!
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas