Līdera ceļš. Viņa Svētība Dalailama un Lorenss van den Muizenbergs

Dalailama
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Turība
ISBN: 9789984828329
Izdošanas gads: 2009
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 155 x 235 x 12
Svars (kg): 0.64
Lappušu skaits: 208
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Viņa Svētība Dalailama Tenzins Gjatso ir viens no pasaules pazīstamākajiem līderiem un jau vairāk nekā 50 gadus ir Tibetas trimdas valdības vadītājs un garīgais līderis. Par darbu miera un vides aizsardzības labā Viņa Svētība 1989. gadā saņēma Nobela miera prēmiju. Savukārt 2007. gadā viņš par cilvēktiesību aizstāvību saņēma Kongresa zelta medaļu, kas ir augstākais civilais apbalvojums ASV.

Lorenss van den Muizenbergs ir starptautisks vadības konsultants, kurš dzīvojis un strādājis daudzās pasaules valstīs un pārvalda septiņas valodas. Viņa projekti galvenokārt saistīti ar korporatīvās pārvaldības un augstākās vadības snieguma uzlabošanu.

Grāmata Līdera ceļš ietver interesantas atklāsmes un stāstus no Viņa Svētības Dalailamas dzīves, sākot ar tikšanos ar Mao Dzedunu un beidzot ar darbību Tibetas trimdas valdībā un pozitīvajiem uzskatiem par bagātību un brīvā tirgus ekonomiku. Tas ir pārliecinošs aicinājums veikt būtiskas pārmaiņas, kas var ietekmēt jebkurā līmenī kā individuālā, tā globālā mērogā.

Grāmata ir neaizstājams mācību līdzeklis uzņēmējiem, politiķiem, uzņēmuma vadībai, ka arī jebkuram cilvēkam, kurš uzskata sevi par līderi un vēlas izkopt šo rakstura īpašību. Grāmatas izdošanas tiesības ir pārdotas apmēram 20 valstīs. Perfekta grāmata šī brīža krīzes situācijā - kas jādara, kādus mērķus var izvirzīt un kā atrast izeju no krīzes.

Jau pašā ievadā Dalailama saka, ka ar šo grāmatu viņš negrib popularizēt budismu, bet te vienotā esencē ir paņemts labākais no visām reliģijām, ko gudrs uzņēmuma vadītājs vai līderis var izmantot veiksmīga biznesa veidošanai. Ļoti labi arī tas, ka otrs grāmatas līdzautors ir mūks un vadības konsultants LORENSS VAN DEN MUIZENBERGS, jo var just, ka viņam ir kolosāla darba pieredze un skatījums par visiem procesiem pasaulē. Jeb kā viņi paši raksta: "Mēs jau sākumā vienojāmies, ka gribam, lai šis darbs būtu praktiski izmantojams un palīdzētu uzņēmējiem pieņemt labākus lēmumus. Mēs nolēmām, ka Lorenss raksturos vispārējo biznesa vidi, savukārt es attiecīgos jautājumus papildināšu ar budisma mācībām."

Tad nu sanāk, ka šajā grāmatā ir Dalailamas skatījums uz biznesu, līderismu no ētikas viedokļa, bet biznesa konsultants to visu skata no praktiskā viedokļa. Grāmatā ir ļoti daudz piemēru. Katram apgalvojumam ir konkrēts piemērs no biznesa pasaules.
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas