Krustām šķērsām pāri lielai peļķei (e-grāmata)

Pēteris Vanags
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: E-grāmata kas tas ir?
Xicon

E-grāmata ir elektroniskā formā izdota grāmata, kas lasāma datorā vai citā ierīcē, kas piemērota e-grāmatu lasīšanu (viedtālrunī, planšetdatorā, datorā vai speciālā e-lasītājā). E-grāmata nav identiska drukātas grāmatas versija, jo pastāv tehniski ierobežojumi, kas ir/nav pieejami vienā vai otrā grāmatas veidā. Piemēram, e-grāmatas ir interaktīvas un tajās iespējams mainīt teksta izmēru, lietot saites, skatīt vārdu skaidrojumus, tulkojumus u.c. Šādas iespējas nav drukātā grāmatā. Un otrādi – e-grāmatas makets un vizuālais noformējums var nebūt identisks drukātai grāmatai.

E-grāmatas ir iespējams iegādāties trīs dažādos formātos: PDF , EPUB un MOBI. Formāta veidu izvēlas e-grāmatu maketētājs atbilstoši faila specifikai. Ja grāmatā ir daudz attēlu un zīmējumu, kuriem ir noteikta loma attiecīgajā lappusē, tad tā tiek sagatavota PDF formātā. Lielākā daļa e-grāmatu ir EPUB formātā.

E-grāmatām ir nepieciešama aizsardzība, lai nodrošinātos pret nelegālu to izplatību. Šī iemesla dēļ e-grāmatas ir aizsargātas ar sociālo DRM ( Social Digital Rights Management). Tas nozīmē, ka pirkuma brīdī e-grāmatas datne ir iezīmēta ar pircēja personiskajiem datiem – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un pirkuma datumu.

Vairāk par e-grāmatu lietošanu un to iegādi www.buki.lv internetveikalā varat uzzināt sadaļā Lietošanas noteikumi, apakšsadaļa – E-grāmatu iegādes un lietošanas noteikumi.

Izdevējs: Sava grāmata
ISBN: 978993458288217
Izdošanas gads: 2020
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 170 x 240 x 26
Svars (kg): 1.10
Lappušu skaits: 358
Iesējuma veids: E-grāmata
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Izdevniecībā "Sava grāmata" izdota Pētera Vanaga monogrāfija "Krustām šķērsām pāri lielai peļķei". Šī ir jau otrā autora grāmata, bet pirmā latviešu valodā.

"Kad vecākā paaudze aiziet, daudzi jautājumi paliek neatbildēti, jo vairs nav kam prasīt. Pētera grāmatas, kas ir tik brīvi un atklāti rakstītas, ir liels mantojums, ko Pēteris atstāj saviem bērniem, radiem un draugiem, kā arī tiem pēctečiem, kuri vēl nav nākuši pasaulē.
Pēteris domājis par mums visiem, tamdēļ divas pirmās grāmatas par savu dzīvi bija angļu un spāņu valodā. Šī pēdējā daudziem par prieku ir latviešu valodā.
Kopš Pēteris kopā ar saviem vecākiem atstāja Latviju, viņa dzīve ne vienmēr bijusi saulaina. Arī pieaugušajos gados ir bijuši grūti brīži, bet viņa atbalsts vienmēr ir bijusi dzīvesbiedre Irene Trinkunas. Abiem kopā nav trūcis ne drosmes, ne gribas tos pārvarēt."

Latvijas Goda Ģenerālkonsule Venecuēlā Irēne Kēse de Sadde
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.