Kāpēc viņš tā dara?

Landijs Bankrofts
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Zvaigzne ABC
ISBN: 9789934087301
Izdošanas gads: 2020
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 160 x 235 x 27
Svars (kg): 0.72
Lappušu skaits: 408
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1

Viņš apgalvo, ka tevi mīl. Bet… kāpēc viņš tā dara?

Tu esi šo jautājumu sev uzdevusi neskaitāmas reizes. Tagad tev ir iespēja ielūkoties dusmīgu un valdonīgu vīriešu prātā – un mainīt savu dzīvi. Grāmata “Kāpēc viņš tā dara?” palīdzēs

- atpazīt agrīnas vardarbības pazīmes un izprast despota domāšanas dabu,
- uzzināt mītus par varmākām un iepazīt desmit despotisku vīriešu tipus,
- apzināties alkohola un narkotiku lomu,
- uzzināt, kā droši izkļūt no varmācīgām attiecībām.

Šajā unikālajā bestsellerā Landijs Bankrofts, psihoterapeits, kurš specializējies darbā ar vardarbīgiem vīriešiem, balstoties uz savām zināšanām par despotu domāšanu, palīdz sievietēm saprast, kad viņas tiek kontrolētas vai pazemotas, un atrast veidus, kā izkļūt no vardarbīgām attiecībām.

Rakstot par vardarbību ģimenē, no sievietēm bieži dzirdu izmisuma pilnus jautājumus: kādēļ viņš tā dara? Kur ir mana vaina? Atbilde ir vienkārša: sievietes vienīgā vaina ir tā, ka viņa ļauj sev darīt pāri. Grāmatā autors uzskatāmi izskaidro, kādēļ vīrieši ir vardarbīgi (runa ir ne tikai par fizisko, bet arī emocionālo un ekonomisko vardarbību). To saprotot, sieviete var labāk apzināties, kas notiek ar viņas dzīvi.
Inga Spriņģe, Re:Baltica pētnieciskā žurnāliste

Grāmatas autors trāpīgi, precīzi un vienlaikus dzīva stāstījuma veidā atmasko dažādus varmāku tipus un viņu manipulācijas, kas notur cietušās sievietes mokpilnās attiecībās un vēl liek pašām justies vainīgām par vardarbību, kas vērsta pret viņām. Grāmata noderīga ne tikai sievietēm, kuras cieš no vardarbības, bet arī speciālistiem, kuriem jāpalīdz vardarbību pārtraukt, jāpalīdz cietušajām un jāsauc pie atbildības varmākas. Autors ar piemēriem no savas pieredzes parāda, cik vienkārši šarmantu varmāku slazdos nokļūst pat speciālisti, kas nereti tiek aptīti ap pirkstu un sāk darboties pret cietušo interesēm.
Iluta Lāce, Centra “MARTA” vadītāja

Landijam Bankroftam (Lundy Bancroft, ASV) ir vairāk nekā 25 gadus ilga pieredze darbā ar cilvēkiem, kuri guvuši psihiskas traumas un saskārušies ar vardarbību. Viņš sarakstījis piecas grāmatas un psihoterapijas grupās strādājis ar kopumā vairāk nekā 1000 despotiskiem vīriešiem.

Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas