Kā atbrīvoties no totalitārisma skavām (e-grāmata)

Ervins Ceihners
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: E-grāmata kas tas ir?
Xicon

E-grāmata ir elektroniskā formā izdota grāmata, kas lasāma datorā vai citā ierīcē, kas piemērota e-grāmatu lasīšanu (viedtālrunī, planšetdatorā, datorā vai speciālā e-lasītājā). E-grāmata nav identiska drukātas grāmatas versija, jo pastāv tehniski ierobežojumi, kas ir/nav pieejami vienā vai otrā grāmatas veidā. Piemēram, e-grāmatas ir interaktīvas un tajās iespējams mainīt teksta izmēru, lietot saites, skatīt vārdu skaidrojumus, tulkojumus u.c. Šādas iespējas nav drukātā grāmatā. Un otrādi – e-grāmatas makets un vizuālais noformējums var nebūt identisks drukātai grāmatai.

E-grāmatas ir iespējams iegādāties trīs dažādos formātos: PDF , EPUB un MOBI. Formāta veidu izvēlas e-grāmatu maketētājs atbilstoši faila specifikai. Ja grāmatā ir daudz attēlu un zīmējumu, kuriem ir noteikta loma attiecīgajā lappusē, tad tā tiek sagatavota PDF formātā. Lielākā daļa e-grāmatu ir EPUB formātā.

E-grāmatām ir nepieciešama aizsardzība, lai nodrošinātos pret nelegālu to izplatību. Šī iemesla dēļ e-grāmatas ir aizsargātas ar sociālo DRM ( Social Digital Rights Management). Tas nozīmē, ka pirkuma brīdī e-grāmatas datne ir iezīmēta ar pircēja personiskajiem datiem – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un pirkuma datumu.

Vairāk par e-grāmatu lietošanu un to iegādi www.buki.lv internetveikalā varat uzzināt sadaļā Lietošanas noteikumi, apakšsadaļa – E-grāmatu iegādes un lietošanas noteikumi.

Izdevējs: Sava grāmata
ISBN: 9789934625510
Izdošanas gads: 2023
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 148 x 229 x 30
Lappušu skaits: 352
Iesējuma veids: E-grāmata
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Šobrīd mēs visi dzīvojam ļoti trauksmainā laikā, kad jāizdara liktenīga izvēle gan par mūsu pašu izaugsmes, par mūsu valsts progresa, gan arī par visas cilvēces civilizācijas evolūcijas perspektīvām. Šāda izvēle atkarīga no mūsu pasaules redzējuma, no individuālās rīcības motīviem, no vērtību orientācijas, kura nosaka mūsu dzīves aktivitātes un politisko pozīciju.
To visu būtiski ietekmē, regulē esošā valsts varas sistēma, pie varas grožiem nokļuvušās personības ar savām profesionālajām kvalitātēm un tikumiem, ar viņu labajām un sliktajām īpašībām.

Lai lasītājiem palīdzētu izdarīt humānisma vērtībās balstītu izvēli par labu varas cienīgu politiķu nonākšanai valsts vadībā, autors raksturojis vēlētāju rīcības motīvus, sniedzis korektas izvēles kritērijus, akcentējis pilsoņu sociālo atbildību.

Galvenais, nesavtīgais autora mērķis – piedāvāt alternatīvus valsts pārvaldes sistēmas pilnveidošanas un aktuālu sociālo problēmu risinājumus visiem tiem, kuri neatlaidīgi tiecas un izmisīgi vēlas rast izeju no kvazidemokrātijas strupceļa, nekādi negribot samierināties ar sabiedrības morālo eroziju.

Grāmatā izklāstītais attiecas uz Putina režīma Krieviju, netieši skar arī Latviju, bet ir vērsts uz jebkuras pasaules valsts pilsoni, kurš izjutis autokrātijas bīstamību, enerģiski meklē un grib rast iespēju mazināt totalitārisma draudus, nepieļaut tā izplatību par postu un nelaimi visai Cilvēcei.
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.