Harijs Poters un Nolādētais bērns

Dž. K. Roulinga, Džons Tifanijs un Džeks Torns
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Zvaigzne ABC
ISBN: 9789934311758
Izdošanas gads: 2022
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 150 x 210 x 44
Svars (kg): 0.84
Lappušu skaits: 368
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Džeka Torna luga
Oriģinālais lugas teksts pēc Dž. K. Roulingas, Džona Tifanija un Džeka Torna oriģinālstāsta motīviem

Astotais stāsts.
Pēc deviņpadsmit gadiem…

Ir pagājuši deviņpadsmit gadi, kopš Harijs Poters, Rons Vīzlijs un Hermione Grendžera izglāba burvju pasauli. Tagad draugi atgriežas neparastā piedzīvojumā, kur viņiem pievienojas drosmīgā jaunā paaudze, kas tikko uzsākusi mācības Cūkkārpas Raganības un burvestību arodskolā. Kamēr Harijs cīnās ar pagātni, kas atsakās likt viņu mierā, viņa jaunākajam dēlam Baltusam ir jātiek galā ar ģimenes slavas nastu, pēc kuras viņš nekad nav ilgojies. Pagātnei un tagadnei savijoties bīstamā mudžeklī, tēvs un dēls iesprūst ceļojumā cauri laikam, abiem kopā cīnoties ar mistiskiem spēkiem – bet nākotne tostarp karājas mata galā…

Džeka Torna luga “Harijs Poters un Nolādētais bērns” ir tapusi pēc jauna Dž. K. Roulingas, Džona Tifanija un Džeka Torna oriģinālstāsta motīviem. Šajā grāmatā iekļauts pilns, nesaīsināts oriģināllugas teksts, kura tika iestudēta 2016. gadā Vestendā. Izdevumā iekļauti visi izrādes dialogi un remarkas, saruna starp režisoru Džonu Tifaniju un dramaturgu Džeku Tornu, Poteru dzimtas koks un laika rādītājs, kurā atzīmēti visi būtiskākie notikumi burvju pasaulē, kas risinās pirms lugas “Harijs Poters un Nolādētais bērns” darbības laika.

“Spriedze aug, lido lāsti… bet priekšplānā, kā jau allaž Potera pasaulē, izvirzās mīlestības un draudzības nozīme – kas jo īpaši svarīga briesmu priekšā.”
Booklist

“Aizraujoša lasāmviela, kas neļaus jums aiziet gulēt.”
The New York Times

No angļu valodas tulkojusi Laura Dreiže.
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas