Drusku no sevis (e-grāmata)

Andis Rozenlauks
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: E-grāmata kas tas ir?
Xicon

E-grāmata ir elektroniskā formā izdota grāmata, kas lasāma datorā vai citā ierīcē, kas piemērota e-grāmatu lasīšanu (viedtālrunī, planšetdatorā, datorā vai speciālā e-lasītājā). E-grāmata nav identiska drukātas grāmatas versija, jo pastāv tehniski ierobežojumi, kas ir/nav pieejami vienā vai otrā grāmatas veidā. Piemēram, e-grāmatas ir interaktīvas un tajās iespējams mainīt teksta izmēru, lietot saites, skatīt vārdu skaidrojumus, tulkojumus u.c. Šādas iespējas nav drukātā grāmatā. Un otrādi – e-grāmatas makets un vizuālais noformējums var nebūt identisks drukātai grāmatai.

E-grāmatas ir iespējams iegādāties trīs dažādos formātos: PDF , EPUB un MOBI. Formāta veidu izvēlas e-grāmatu maketētājs atbilstoši faila specifikai. Ja grāmatā ir daudz attēlu un zīmējumu, kuriem ir noteikta loma attiecīgajā lappusē, tad tā tiek sagatavota PDF formātā. Lielākā daļa e-grāmatu ir EPUB formātā.

E-grāmatām ir nepieciešama aizsardzība, lai nodrošinātos pret nelegālu to izplatību. Šī iemesla dēļ e-grāmatas ir aizsargātas ar sociālo DRM ( Social Digital Rights Management). Tas nozīmē, ka pirkuma brīdī e-grāmatas datne ir iezīmēta ar pircēja personiskajiem datiem – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un pirkuma datumu.

Vairāk par e-grāmatu lietošanu un to iegādi www.buki.lv internetveikalā varat uzzināt sadaļā Lietošanas noteikumi, apakšsadaļa – E-grāmatu iegādes un lietošanas noteikumi.

Izdevējs: Sava grāmata
ISBN: 9789934625947
Izdošanas gads: 2024
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 140 x 215 x 11
Svars (kg): 0.37
Lappušu skaits: 192
Iesējuma veids: E-grāmata
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1

Viss sākas ar mazumiņu, ar pirmo spalvas vilcienu…
Pirmos pantiņus uzrakstīju tāpat vien, bet ar laiku tas aizrāva un palīdzēja savā ziņā pārvarēt pārmaiņu posmu, kad ieej patstāvīgā dzīvē, sākot mācīties aizvien tālāk prom no mājām.
Kad parādās aizvien vairāk jaunu emociju, tintes pieskārieni papīram palīdz tās salikt pa plauktiem. Un tā nemanot jau sakrājies kaudzēm aprakstītu papīra lapiņu, gandrīz katra cita izmēra un uz cita papīra.  Tad rodas doma to visu apkopot.
Pēc tam ir klade, kurā viss secīgi un kārtīgi tiek pārrakstīts no katras lapiņas. Un kad klades vairojas, rodas vēlme dzeju atstāt ne tikai sev, bet arī padalīties ar citiem.
Noejot garu ceļu no pirmās aprakstītās lapiņas sev, līdz dzejas grāmatai visiem, rodas zināms gandarījums par paveikto.
Ceru, ka izlasot šo dzejas apkopojumu, arī tu gūsi daļu no emocijām, kas pavadīja mani no tālajiem pirmsākumiem līdz šim brīdim.

Ar cieņu, Autors

Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.