Dieva asaras (e-grāmata)

Inga Deksne
4
 / 
1 atsauksmes
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: E-grāmata kas tas ir?
Xicon

E-grāmata ir elektroniskā formā izdota grāmata, kas lasāma datorā vai citā ierīcē, kas piemērota e-grāmatu lasīšanu (viedtālrunī, planšetdatorā, datorā vai speciālā e-lasītājā). E-grāmata nav identiska drukātas grāmatas versija, jo pastāv tehniski ierobežojumi, kas ir/nav pieejami vienā vai otrā grāmatas veidā. Piemēram, e-grāmatas ir interaktīvas un tajās iespējams mainīt teksta izmēru, lietot saites, skatīt vārdu skaidrojumus, tulkojumus u.c. Šādas iespējas nav drukātā grāmatā. Un otrādi – e-grāmatas makets un vizuālais noformējums var nebūt identisks drukātai grāmatai.

E-grāmatas ir iespējams iegādāties trīs dažādos formātos: PDF , EPUB un MOBI. Formāta veidu izvēlas e-grāmatu maketētājs atbilstoši faila specifikai. Ja grāmatā ir daudz attēlu un zīmējumu, kuriem ir noteikta loma attiecīgajā lappusē, tad tā tiek sagatavota PDF formātā. Lielākā daļa e-grāmatu ir EPUB formātā.

E-grāmatām ir nepieciešama aizsardzība, lai nodrošinātos pret nelegālu to izplatību. Šī iemesla dēļ e-grāmatas ir aizsargātas ar sociālo DRM ( Social Digital Rights Management). Tas nozīmē, ka pirkuma brīdī e-grāmatas datne ir iezīmēta ar pircēja personiskajiem datiem – vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un pirkuma datumu.

Vairāk par e-grāmatu lietošanu un to iegādi www.buki.lv internetveikalā varat uzzināt sadaļā Lietošanas noteikumi, apakšsadaļa – E-grāmatu iegādes un lietošanas noteikumi.

Izdevējs: Sava grāmata
ISBN: 9789934625657
Izdošanas gads: 2023
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 145 x 210 x 8
Lappušu skaits: 112
Iesējuma veids: E-grāmata
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Dzeju sāku rakstīt no 2007 gada. Vēlāk apmeklēju Latvijas Rakstnieku savienības rīkoto Dzejas meistardarbnīcu, kuru vadīja “Literārās Akadēmijas” vadītājs Ronalds Briedis.

2011 gadā tika izdota kopgrāmata Mana grāmata – Dzejas krājums 3. sējums. Grāmatā ir arī mani 18 dzejoļi.
Pamatā rakstu dzeju, bet šī grāmata sākās ar pasakām. Vairākus gadus nodarbojos ar fraktālo zīmēšanu, un kādu dienu ieraudzīju tēlus. Skatoties, šajos tēlos, radās pasakas. Varētu teikt, ka šie tēli man pastāstīja katrs savu stāstu. Šīs pasakas var lasīt gan pieaugušie, gan bērni, atklājot kādu noslēpumu, kas vērīgam lasītājām atnesīs jaunas atklāsmes.

Katrs cilvēks lasīto uztver atšķirīgi. Kādam liksies aizraujoši, kādam amizanti, vēl kāds atradīs pērli, bet kādam vienkārši pasakas….
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Paldies!
Grāmatas vizuālais noformējums
Vai ieteiktu citiem
Kā patika grāmata
Iepazīstoties ar grāmatas saturu, iztēle aizsauc krāsu, dabas ainavu, cilvēku emociju un fantāzijas pasaulē. Smaids un labestības sajūtas pārņem prātu. Galvenais autorei ir izdevies - pēc izlasīšanas paliek neviltotas un pozitīvas sajūtas.
Autors: , Atstāts