Baiļu aģentūra

Džeks Šadovs
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Mīkstie vāki
Xicon
Izdevējs: Pētergailis
ISBN: 9789984331903
Izdošanas gads: 2006
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 123 x 196 x 10
Svars (kg): 0.24
Lappušu skaits: 80
Iesējuma veids: Mīkstie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
TU esi drosmīgs, stiprs, godīgs un attapīgs. TEVI izvēlējās starp tūkstošiem, lai TU kļūtu par B.A.I.Ļ.U aģentu, Zemes pēdējo aizsargātāju no ļaunā citplanētu iedzīvotāja Tritona. Tritons, ļauns citplanētu iedzīvotājs, mēģina pārņemt pasauli! Viņš ir jāaptur!

TU esi B.A.I.Ļ.U aģentūras aģents, kas cīnās ar noziegumiem, un tikai TU vari glābt pasauli. TU izlem, kā apturēt Tritonu aizraujošās B.A.I.Ļ.U piedzīvojumu sērijās.

P.S. Šī nav parasta grāmata!!! Katra grāmatas nodaļa ir numurēta. Katras nodaļas beigās Tev būs jāizdara izvēle. Katra izvēle Tevi nosūtīs uz kādu no grāmatas nodaļām. Tu izdarīsi izvēli un nolem, ko darīsi ar Tritonu. Ja Tev neveiksies, Tavs uzdevums būs beidzies, un Tritons varēs turpināt savus plānus pārņemt pasauli. Ja Tev izdosies pārvarēt visas briesmas, ko sagādās Tritons, Tu viņu sakausi un varēsi ķerties klāt nākošajam izdevuma posmam.

Drīzumā gaidiet arī citas aizraujošas B.A.I.Ļ.U aģentūras grāmatas: Smaragda pirāts, Izcilais spiegs, Mēris Kosmosā, Noziegumu pavēlnieks!
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas