Arī rakstnieks ir cilvēks

Arnolds Auziņš
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Stāvoklis: kas tas ir?
Xicon
Outlet grāmatas ir no veikaliem atgrieztā prece vai grāmatas ar nelielām lietojuma pazīmēm. Tām var būt nebūtiski vizuāli defekti, kas izpaužas, piemēram, kā nedaudz pabalējusi vāka krāsa vai lappušu malas, nelieli virsmas skrāpējumi (bojājumi), noplēsta cenu zīme, bet kas pilnībā netraucē grāmatu pilnvērtīgai lietošanai. Šīs grāmatas, pēc to stāvokļa, esam sagrupējuši:
- ir nelieli, bet pamanāmi bojājumi
- lietota, bet ļoti labā stāvoklī
- gandrīz kā jauna, teicamā stāvoklī
Pārlūkojiet visas Outlet grāmatas šeit.
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Dienas grāmata
ISBN: 9789984887975
Izdošanas gads: 2015
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 147 x 207 x 20
Svars (kg): 0.32
Lappušu skaits: 199
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1
Rakstnieka un publicista Arnolda Auziņa (1931) literārajā kontā ir gana daudz lasītāju iemīļotu dzejas un prozas grāmatu, taču ne tikai - kopš 1993. gada autors dažādās izdevniecībās izdevis arī kopskaitā jau septiņus krājumus ar anekdotēm par latviešu rakstniekiem.
Astotā grāmata nāk pie lasītājiem gan ar jaunām anekdotēm, gan spožu izlasi no rakstnieka iepriekšējiem krājumiem, izkārtojot rakstnieku piedzīvojumus hronoloģiski - tieši tā, kā piedien mazajai literatūras vēsturei.
'Arī rakstnieks ir cilvēks, un viņam piemīt visādas vājības, viņš mēdz iekulties gan kuriozās, gan dramatiskās likstās, viņš mēdz sastrādāt negantas muļķības un reizēm arī cūcības, viņš nemitīgi nonāk konfliktos ar visāda veida varām un valdīšanām. Ja rakstnieks nespētu aiz sevis atstāt kaut pāris anekdotes, viņa portrets saveidotos pagalam drūms un neizteiksmīgs, tomēr laimīgā kārtā tādu rakstnieku, šķiet, nav. Vismaz tāds iespaids rodas, lasot Arnolda Auziņa grāmatu 'Arī rakstnieks ir cilvēks'.'
Krājuma sastādītājs Guntis Berelis
Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.