Arī labas mammas drīkst kļūdīties jeb Kāpēc teorija ne vienmēr strādā praksē

Elīna Zelčāne
Šobrīd nav pievienota neviena atsauksme. Esi pirmais, kurš sniedz atsauksmi!
Produkta informācija
iconmonstr-x-mark-1
Iesējuma veids: Cietie vāki
Xicon
Izdevējs: Zvaigzne ABC
ISBN: 9789934084621
Izdošanas gads: 2019
Valoda: latviešu
Platums x garums x augstums, mm: 140 x 210 x 9
Svars (kg): 0.28
Lappušu skaits: 128
Iesējuma veids: Cietie vāki
Apraksts
iconmonstr-x-mark-1

Uzdrīksties būt pietiekami laba, nevis ideāla mamma!

Kāda ir mamma Latvijā? Izpētot šo jautājumu, autore secina, ka vidusmēra latvietes prasības pret sevi ir pārāk augstas, lai viņa sevi atzītu par labu mammu.

Kur rodas supermammu stereotipi? Māmiņu blogos, diskusiju grupās vai intervijās sievietes par sevi atklāj tikai to, ko vēlas, bet kopaina, kas ietver arī neveiksmes un dusmas, paliek aiz kadra. Un dzimst ilūzija par ideālo mammu, kas ar visu tiek galā.

Kāda ir pietiekami laba mamma? Tāda, kura spēj radīt atbilstošu vidi bērna pamatvajadzību apmierināšanai. Apstākļi un iespējas katrai atšķiras, tomēr ikviena mamma spēj būt pietiekami laba pat tad, ja nevar sagādāt bērnam pilnīgi visu, ko gribētos, bet dod galveno – savu mīlestību.

“Šī grāmata ir aicinājums pārstāt sevi nosodīt un uzdrīkstēties būt nevis ļoti, bet pietiekami labai. Tādai, kas rūpējas par sava bērna vajadzībām, taču mēdz arī kļūdīties, nogurt vai sadusmoties. Es nesniedzu padomus par bērnu audzināšanu, bet rakstu par savu un citu sieviešu pieredzi un šaubām, vai tiešām esam gana labas mammas.” Elīna Zelčāne

“Šī grāmata izstaro īstu reālas ģimenes dzīvošanas siltumu, kas pacietībā un maigumā radīts un nosargāts. Noderēs visiem, kam rūp dzīves pamatvērtības.”
Ģimenes psihoterapeite Aina Poiša

Elīna Zelčāne ir četru bērnu mamma, geštaltterapeite, filozofe un grāmatas “No perfekcionisma uz mīlestību” autore. Specializējas ģimenes psiholoģijā, sniedz privātas konsultācijas un lasa lekcijas. Vairāk par autori www.izzinisevi.lv

Lasītāju atsauksmes
iconmonstr-x-mark-1
loader
Loading...

check-circle Jūsu atsauksme ir pieņemta.

Līdzīgas grāmatas